DEVLET BAHÇELİ LİDERLİĞİNDE SİYASAL İLETİŞİMDE KALE MODELİ :MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978-625-7254-91-5
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2021
Sayfa Sayısı :
304
Ebat :
14 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Türkiye'nin birlik ve beraberliği, bölünmezbütünlüğü konusunda, toplumu koruyan ve kollayan nefer kadrosuna sahip olarakda, Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye'nin istikrar kalesi olmuştur. “BahçeliLiderliğinde Siyasal İletişimde Kale Modeli: Milliyetçi Hareket Partisi” adlıkitapta, MHP'nin bu yönde halk nezdinde kazandığı destek, özgün iletişimmodelleri ile açıklanmış ve inandırıcılık perspektifinde partinin iletişim gücüirdelenmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi, Türk siyasetinde eninandırıcı harekettir. Bunun en önemli nedeni, partinin milli birlik veberaberliği esas alan, Türk milletinin bölünmez bütünlüğünü savunan ve kollayankuruluş çizgisinin, kendini gerçekleştirmesi ve partinin kuruluş çizgisi iletutarlılık içinde bir siyasal temsiliyeti, milim sapmadan, yıllar itibariylekanıtlamış olmasıdır.

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri