ERDOĞAN’IN GİZLİ AJANDASI


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Kadir YILDIZ
ISBN :
978.605.9912.95.2
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2016
Sayfa Sayısı :
327
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..        Murat İDE / Gazeteci-Yazar

“Darbe senaryoları ile 'Asker'e dair, 'Paralel' söylemi ile 'Polise' dair kötü izler bırakıldı zihinlerde.Mevzu şu ya da bu asker, polis değil, Türkiye'nin GÜVENLİK GÜCÜ aslında.Cumhuriyet 'Statüko' oldu, "Hırsızlar" memleketin iyi evlatları(!)AKP iktidara gelmeden bir yıl önce başladı aslında "Algı Operasyonu."Önce ülke, olmayan bir 'KRİZE' inandırıldı. Ve bu 'ALGI OPERASYONU' meyvesiniverdi; SİYASAL KRİZ VE AKP iktidarı.13 yıllık operasyon tüm hızıyla sürüyor.Gerçi kan kaybediyor ama 'YALAN' iktidarın en etkili silahı hala. Kadir Yıldız büyük oyunun perdesini aralamış. Eee herkes yalan söyleyecek değil ya, Kadir de doğruları söylemiş.”

 

        PROF. DR.  Celalettin YAVUZ

“Erdoğan'ın Gizli Ajandası”,Türkiye'de insanların son 12 yılda ayaküstü 40 yalanla veya yeni adı “Algı Yönetimi”yle nasıl kandırıldığını gözler önüne sermektedir. Kadir Yıldız bir virtiöz gibi işlediği eserinde yalanların perde arkasını gün yüzüne çıkarmaktadır. Neler yok ki! Ellerine sağlık...

 

        Ahmet ŞAFAK / Sanatçı-Yazar

Anadolu dediğimiz bin yıllık Türk yurdunun “Türksüz coğrafya”ya dönüştürülmek istendiği bu zaman diliminde ne tür sanal-sosyal-psikolojik silahlarla karşılaştığımızı anlamak isteyenler Kadir Yıldız'ın bu enfes kitabını mutlaka okumalıdır.

 

 

© 2019   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri