SAĞLIK ALANINDA MULTİDİSİPLİNER DEĞERLENDİRMELER


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978-625-7254-82-3
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2021
Sayfa Sayısı :
0
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Sağlık alanında farklı disiplinlerdenaraştırmacıların bir araya gelerek “TEK SAĞLIK” konseptinde mesleki güncelbilgileri, yenilikleri ve çalışmalarını paylaşmaları ve sağlık konusundaistişarede bulunmaları farklı disiplinlerin olaylara ve sorunlara bakışaçılarını ve çözüm önerilerini sunmaları beşeri, veteriner ve çevre sağlığıaçısından oldukça önemlidir.

Bu kitapta sağlık alanında farklıdisiplinlerin meslek çalışanlarının çalışmaları ‘Tek Sağlık’ tanımına yardımcıolabilecek bilgiler içermektedir. Sağlığın zincirleme bir döngü olduğu, buzincirden bir halkanın kopmasının tüm zinciri etkileyeceği yad sınılmaz birgerçektir. Kitabın, sağlık profesyonellerine katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Ayrıca bu günleregelmemizde büyük pay ve özveriye sahip olan ve hayatımızın her aşamasındavarlıklarını yanımızda hissettiğimiz aile ve dostlarımıza sonsuz minnet veşükranlarımızı sunarız.

© 2022   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri