Berikan Yayınevi Hakkında

BİZ KİMİZ ?

Berikan Yayınevi; insana, topluma ve Türk kültürüne hizmeti ilke edinen bir yaklaşımla kurulmuştur.  Yayınevimiz, 1998 yılında resmen faaliyete geçen Berikan Elektronik Basım Yayım Reklam Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adına hizmet vermektedir.
 
Ankara’da yayın sektörüne  dahil olan yayınevimiz, kısa zamanda kendi alanında iddialı bir konuma gelmiştir.1800'in üzerinde farklı katagoride ulusal ve uluslararası yayın yaparak dünyayın pek çok kütüphanesinin envanterine girmiştir olup Türk kültürüne katkı sunmaya devam etmektedir.
 
Kendi basım tesislerini ve dağıtım ünitesini de devreye sokan Berikan Yayınevi, bugün çok sayıda yayınevi ve kitap firmasıyla işbirliği içinde hizmetlerini sürdürmektedir.

© 2022   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri