MUTLULUK LEYLEĞİ


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Elif Kocameşe
ISBN :
978-975-267-963-4
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2021
Sayfa Sayısı :
30
Ebat :
24 cm X 20 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Okulumun heryıl düzenlediği sosyal yardım projeleriyle çevremize daha duyarlı olmayıöğrendim. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenim Mehmet Özkazanç’tan,merhametin ve erdemin ne olduğunu öğrendim. Bilgisayar öğretmenim YasinAktaş’tan, hayallerimizden vazgeçmemeyi, başarıncaya kadar bilgisayar yazılımıgibi tekrar tekrar denemeyi öğrendim.

Öğretmenleriminve KAÇUV yetkililerinin sunumlarından kanser tedavisi gören çocukların veailelerinin farkına vardım. Aldığım “Yarratıcı Yazarlık ve Çocuk Kitabı Yazımı”eğitimlerinden öğrendiğim bilgilerle kısa hikâyeler yazdım. Bu hikâyelerimitopladığım kitabım ile tıpkı ilerleyen sayfalarda okuyacağınız “MutlulukLeyleği” gibi kanser tedavisi gören çocuklara destek olarak mutluluk dağıtmakistiyorum.

© 2022   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri