TÜRKLÜĞÜM EBEDİDİR


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Umut Erdoğan
ISBN :
978-625-6591-02-8
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
Ankara / 2023
Sayfa Sayısı :
180
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

        “Tarihte Türk adıyla bir millet vardı, bugün de var, yarın da var olacak” inancından hareketle inşa etmiştir. Bu kitapla, tarihte büyük medeniyetler kurmuş, izler bırakmış olan ve bugün de farklı etnik yapı, dil, din ve kültür sahibi milyonlarca insanın akın akın gelerek şemsiyesi altına sığındığı Türk milletinin bir ferdi olarak az da olsa bu sorumluluğunu yerine getirmektedir. Bu kitapla, bir Türk milliyetçisi olarak mensubu olduğu bu milletin adını yaşatma sorumluluğu ve ülküsüne vurgu yapmaktadır. Oğuz Kağan'dan günümüze bir Kızılelma olarak süregelen ülkü ışığının karasevdalı bir kahramanı, bir aydını olan Umut Erdoğan, bu kitabında, kendi bakış açısıyla Türklüğü ve Türkçülüğü yalın, samimi, açık bir dille ve ilmî temelleriyle anlatmaya çalışmıştır. Kitap baştan sona aydın bir Ülkücünün heyecanını, dinamizmini ve şuurunu taşımaktadır.

© 2024   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri