BÜYÜKLERE ŞİİRLER BÜYÜLEYEN HAYATLAR


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.975.267.649.7
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2012
Sayfa Sayısı :
100
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Beni şiirim bitince öldürün beyler Ama kuşlukvakti ama ikindi Fark etmez

Bu yalnızca başlangıcıydı dize dize büyüyecek biryangının. Günler geçtikçe büyüdü yangın ve çoğaldı ceplerimde silinmezmürekkeple temize çekilecek dizelerim. İsyanlarımın, öfkelerimin, sevmelerimin,acıyan yanımın dili oldu peçetelere düşen dizeler. Kelimelerle öfkelendik,kelimelerle sevindik, kelimelerle ateşe verdik haksızlık kalelerini vekelimelerle daldık, taaa dibine Nişabur'da bir genç kızın kınalı parmaklarındacan bulmuş kmk şarap testisinin. Federico Garda Lorca, William Shakespeare,Ömer Hayyam, Victor Hugo, Nazım Hikmet, Dante ve bu kitabın sayfaları arasındabulacağınız daha niceleri. Büyüleyen hayatlarıyla konuk oldular birbiri ardınakelimelerime. Ve yıllar ötesinden sihirli birer dokunuş bıraktılar hayatıma.Sizlerin de hayatlarınıza dokunabilmeleri dileğiyle.

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri