KÂŞGAR’DAN BERLİN’E PORTRELER VE KİTAPLAR


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Orhan ARASLI
ISBN :
978.975.267.837.8
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2013
Sayfa Sayısı :
328
Ebat :
14 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

 Kırgız bozkırlarında dünyaya gözlerini açarak birbirinden güzel roman ve hikayeleriyle dünyaya kendini kabul ettiren Cengiz Aytmatov'dan, dünyanın en önemli İslam bilimcilerinden Annemarie  Şimmel' e; Türkçenin en önemli şairlerinden Yavuz Bülent Bakiler' den,  son dönemler Doğu Türkistan'ın sesi olan Rabiye Kader'e kadar onlarca önemli şahsiyet ve kitapların hikayesini Orhan Aras'ın coşkulu kaleminden okudukça tanıdık ve geniş bir coğrafyayı da adım adım gezmiş gibi olacak ve kendi dünyamızın kültür sütunlarıyla yanyana gelmiş olacaksınız. Her başlık apayrı bir büyülü dünyanın kapısını aralıyor. Roman tadında ve lirik bir anlatım kitaba ayrı bir güzellik katmaktadır. 'Kasgar'dan Berlin' e Portreler ve Kitaplar ' kitabı bir defalık değil sürekli başvurulacak bir kitaptır.

 

© 2019   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri