SEN ÖLMEDİKÇE VATAN BÖLÜNMEZ


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Canfer BALÇIK
ISBN :
978.605.9912.17.4
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2015
Sayfa Sayısı :
384
Ebat :
14 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Ülkemizin her zamankinden daha büyük ve karmaşık tehditlerle karşı karşıya bulunduğu bu çok zor süreçte; hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ortaya koyan eser; her Türk evladının asgari ölçüde bilmesi gereken yüzden fazla konuyu akıcı bir şekilde sunmaktadır.

Her konu, özüne uygun, Türk ve dünya edebiyatından uyarlanmış fıkralar, atasözü ve özdeyişlerle desteklenmiştir. Unutkan hafızaları tazelemeyi amaçlayan gazete manşetleri yoruma ihtiyaç duymayacak şekilde seçilmiştir.

“Vatanı bölmek ve Türklüğü silmek” üzerine oynanan oyunların soylu Türk Gençliği tarafından bozulacağına dair mutlak bir inanç içerisinde yazılan bu eser; oyunları stratejik bir seviyede deşifre eden ve çözüm önerileri sunan bir üslup içerisinde kaleme alınmıştır.

SANA SON SÖZÜM EY TÜRK EVLADI!

SEN ÖLMEDİKÇE VATAN BÖLÜNMEZ.

NE DEMİŞ RESULZADE HELE BİR DİNLE!

BİR DEFA YÜKSELEN BAYRAK BİR DAHA İNMEZ!...

© 2020   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri