HAYAT YOLCULUĞUM


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Ali EVSEN
ISBN :
978.605.9912.35.8
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2015
Sayfa Sayısı :
296
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

İstiyorum ki, yaşadığım hayatımda, iyi ya da kötü olanı, hepsini, önce aileme, hısım akrabalarıma, geldiğim soya ve doğup büyüdüğüm topraklara, büyümeme ve okumama, başarılarıma sebep olan o memleketime, o havaya, suya, güzel milletime ve sonradan yaşantımı devam ettirdiğim diğer ülkelerin insanlarına olan bir borcumu ve teşekkürümü dile getirmiş olayım. İstiyorum ki, gelecek nesiller, benim yaşadığım zamanın şartlarını, hayatımın evrelerini, köklerimizin kimler ve nasıl olduğunu bilsin,nasıl yaşadığımdan, hangi zorluklara katlanarak neleri yapabildiğimden haberleri olsun.

Çalışmalarımı yürüttüğüm ülkelerdeki başarılarıma veya başarısızlığıma dair faaliyetlerimi bilsinler. O toplumlarla oraların insanlarıyla oraların idarecileriyle olan ilişkilerimi ve işbirliğimi öğrensinler.

Hayatımı, gelecek nesillere ders vererek değil,bir misal, iyi ya da kötü bir örnek olarak sunmak istedim. Onun için de gelecek nesillerimizden, yaşadığım ülkelerden ve toplumlardan hiçbir şeyi saklamadım.Hayatımda neler olduysa olduğu gibi yazıyorum. Hayatımı kaleme alırken,bir takım olayları ya da davranışlarımı yazmayı unutmuş olabilirim.  Yazılanlar içinde, olabilir ki gelecek nesiller tarafından eleştirilebilecek ya da onların kabul edemeyecekleri hayatımın bazı kesitleri olabilir. Bunlar için beni şimdiden bağışlasınlar. Ben böyle yaşadım.

Bu kitapta ailemin geldiği kökleri ve benim hayatımı bulacaksınız.

© 2020   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri