PROF.DR.ABDURRAHMAN KÜÇÜK'E ARMAĞAN


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.605.9661.63.8
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2016
Sayfa Sayısı :
800
Ebat :
17 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Canlılar arasında tecrübelerini sonraki nesillere aktarabilme yetisi olan tek varlık insandır. İnsan, dünyaya geldiğinde güçsüz ve yardıma muhtaç olmasına rağmen aklını kullanabilme ve tecrübelerini sonraki nesillere aktarabilme yetisi sayesinde ürettiklerinin daima üstüne koyan bir varlık haline gelmiştir. Böylelikle insanlığa ait bir müktesebat/miras oluşmuştur. Tüm insanlar bu müktesebattan faydalanmakta ve bunu sonraki nesillere aktarmaktadır. Bazı insanlar ise yaşadıkları hayat ve çalışmalarıyla bu müktesebattan yararlanma yanında insanlık müktesebatına/mirasına katkı sağlama onuruna ulaşmışlardır. Katkılarının gelecek nesiller tarafından bilinmesi ve örnek alınması için böyle insanların özelliklerinin anahtarı mahiyetinde yayınlar olması gerekir. Armağan Kitapların işlevlerinden en önemlisinin bu olduğunu düşünüyoruz. Bundan dolayı saygı değer hocamız Prof. Dr. Abdurrahman Küçük için bir armağan kitabı hazırlamak istedik.

Prof. Dr. Abdurrahman Küçük, kaleme aldığı eserler,yaptığı faaliyetler ve yetiştirdiği bilim adamları ile insanlığın mirasından faydalanmakla kalmamış, insanlık mirasına katkı yapmış bir bilim ve aksiyon adamıdır. Kitapta; Hocamızın eserlerini ve bu eserlerin içerik bilgilerini bulabileceksiniz.

© 2019   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri