SİYASAL İLETİŞİMDE DEVLET BAHÇELİ MODELİ VE BİLGE LİDERLİK


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.605.7634.06.1
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2019
Sayfa Sayısı :
280
Ebat :
14 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Türk siyasetinde  uzlaşının yeni bir formülünü sunan ve sağduyu liderliğini toplumla buluşturan Devlet Bahçeli, siyasal iletişim açısından, güçlü bir liderlik modeli sunmaktadır. Bu model, Türk siyasetinin ihtiyaç duyduğu; siyasal anlaşmazlıkları gideren ve belirsizlikleri, sağduyulu ittifaka çeviren, milletten yana, millete yakın bir modeldir.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin; siyasal karizması ve güçlü toplumsal hitabetini birleştiren liderliği, Bilge Liderliktir. Bilge Lider olarak, Türk milleti için; hakkaniyet, beka, sadakat, vefa ve inandırıcı liderlik ile, güvenin ve istikrarın  siyasetteki karşılığı olmuştur.
Devlet Bahçeli’nin Bilge Liderliği, Türkiye’nin uluslararası ilişkileri açısından da, ufuk açıcı ve belirleyici bir liderliktir. Anlaşmazlıkları ve çatışmaları barış iletişimine dayalı siyasal formüller ile gidermek ve her kesim için güvenilir, adil, tarafsız, inandırıcı bir siyasal lider olmak, Türkiye’nin dış politikası için de rehber alınabilecek bir bilge liderlik modelidir.

© 2020   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri