PROFESYONEL YAŞAM MODELİ


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Uğur SARIGÜL
ISBN :
978.605.9912.26.3
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2016
Sayfa Sayısı :
88
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

İnsan yaşamı bir bakıma yine insan eliyle kıyıma uğrar. Bu kıyımın sebebi, tarifi ve sonucu büyük bir kayıptır. İnsan hali hazırda kendine has bir özveri, içsel çıkarım ve bunun dışa yansımasıyla yaşadığı çevreye bir şekilde katkı sunar. Hatalı içerikte dahi bir katkı unsuru mevcuttur. Tabi bu hatanın kabul edilebilir olması kaydıyla. Toplum bireysel hatayı bir noktaya kadar tolere edebilir, yine hatanın kabul edilebilir olması kaydıyla. Hatanın ne eksende yapıldığı da sorgulanmalıdır ve yine toplumsal sağlık ve toplumsal barıştan söz edebilmek için bireyi dönüştürme adına o hata eksenini ve toplumun bireye yaptırımlarını iyi değerlendirip uygun rol ve göreve adapte edilmelidir. Birey ve toplum şu noktada buluşabilir; istemleri, edimleri ve edinimleri aynı doğrultuda,paralelde ve bütün olmaya hitap ediyorsa ve de içten içe farklılık barındırmıyorsa gelişebilir.

 © 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri