BİLİMSEL ARAŞTIRMALARDA YENİ YAKLAŞIMLAR - 1 (Tıp – Fen – Tarih – Edebiyat – Eğitim)


Büyütmek için resme tıklayın...
Yayın Haz. : Prof. Dr. Osman KÖSE
Yayın Haz. : Dr. Esra KİRİK
ISBN :
978.605.7501.72.1
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2019
Sayfa Sayısı :
657
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Bilimsel Araştırmalarda Yeni Yaklaşımlar I (Tıp – Fen – Tarih – Edebiyat – Eğitim) kitabımız ise yukarıda bahsedilen kaygı ve sebeplerle ortaya çıkmıştır. Bilim insanlarına yeni bakış açıları kazandırmak, yeni ufuklar açmak, buluş veya fikirleri çok yönlü bilgilerle desteklemek amacıyla ilgilisinin hizmetine sunulmuştur. Kitap Tıp; Fen ve Teknoloji; Edebiyat, Dil ve Kültür; Tarih ve Eğitim olarak beş ana bölümden oluşmaktadır. Tıp bölümünde 3; Fen ve Teknoloji bölümünde 4; Edebiyat, Dil ve Kültür bölümünde 10; Tarih ve Eğitim bölümünde 10 ve nihayet Eğitim bölümünde 4 konu hakkında yazılarımız mevcuttur. Bölümler birbirinden bağımsız olsa da her bölüm kendi içinde konu bütünlüğüne sahiptir. Zira nihai amacımız da üç ayrı bilim alanını; Sosyal Bilimler, Sağlık ve Fen Bilimlerini aynı eserde buluşturarak multidisipliner ve interdisipliner çalışmalara zemin hazırlamaktır. Geniş bir kartelada ele alınan içeriklerde yazarlarımız, üzerine düşen sorumlulukları fazlasıyla alarak, büyük bir emek ve özveriyle bu eseri ortaya çıkarmışlardır. Bu noktada eseri oluşturan yazarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor, yeni çalışmalarda da bir araya gelmeyi temenni ediyoruz.
© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri