İŞLETME YÖNETİMİNDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE İNOVATİF YAKLAŞIMLAR


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.605.7634.94.8
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2019
Sayfa Sayısı :
360
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Bu özgün ve bilimsel kitapta, farklı anabilim dallarından eklektik bir perspektif ile sürdürülebilir işletme yönetimi ve işletmelerde yönetim, örgütsel davranış, üretim, pazarlama, insan kaynakları yönetimi, lojistik, yönetim bilişim sistemleri ve kalite yönetimi süreçlerine getirilen inovatif yaklaşımlar incelenmektedir.
Kitabın ana amacı, gün geçtikçe daha çok önem kazanan sürdürülebilirlik olgusunun işletme yönetimine uyarlanması ve böylece iş hayatının çevreye ve topluma olan sorumluluklarını nasıl yerine getirebileceğinin detaylı bir şekilde ortaya konulmasıdır. Bununla birlikte kitabın diğer amacı, gelişen teknoloji sayesinde, işletmelerin yönetim, bilgi işlem ve üretim gibi alanlarında inovatif çözümler getirilmesi ve işletme geneline yayılmasının sağlanmasıdır.
Kitabın içinde yer alan her bölümün işletme yönetiminde güncel ve değer yaratan yaklaşımlarının, akademisyenlere, araştırmacılara, öğrencilere ve profesyonellere yararlı olması beklenmektedir.                      YAZARLAR
Prof. Dr. Türkmen DERDİYOK, Ufuk Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Çağlar DOĞRU, Ufuk Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Can GÜLDÜREN, Ufuk Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Nevzat ÜNALAN, Ufuk Üniversitesi
Öğr. Gör. Beste ALTINÇUBUK, Ufuk Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Leyla GÖDEKMERDAN ÖNDER, Ufuk Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Berrin Arzu EREN, Ufuk Üniversitesi
Öğr. Gör. Bilge ŞENEL, Ufuk Üniversitesi
Öğr. Gör. Hakan EZİCİ, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
Öğr. Gör. Serkan ÜNAL, Ufuk Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Burcu GÜROL, Başkent Üniversitesi
Öğr. Gör. Elif ŞENGÜN ÖZTAŞ, Ufuk Üniversitesi


© 2020   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri