ANALİTİK OKUMA ÜZERİNE SÖYLEŞELİM


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Ülkü DEMİRAY
ISBN :
978.625.7049.16.0
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2020
Sayfa Sayısı :
192
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Okuma, öğrenmenin en etkili yollarından biri olduğu için eğitim sistemlerinde her zaman var oldu. Günümüzde bile kitapsız bir öğrenci ve okul hayal etmek mümkün görünmüyor. Dijital çağ, kitapları biçim olarak değiştirse de okumanın öğrenme için önemli bir araç ve ihtiyaç olduğu mantığı değişmiyor.
Ülkemizde, eğitimle ilgili konu açıldığında söz dönüp dolaşıp “okumuyoruz”a geliyor. Yapılan ulusal ölçekli akademik araştırma ve çalışmalar “okuduğumuzu anlamadığımızı” gösteriyor.
Gerçekten öğrenmeden, pek çok şeyi bilir gibi yapanların dünyası bugün hepimizin en büyük sorunu.
Bu çalışmanın, anlayarak okuma becerisi kazandırma yolunda eğitimcilerimize, geleceğin öğretmen adaylarına, anne-babalara, nasıl okuması gerektiği konusunda cevap arayanlara ışık olması temennimiz.© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri