CEVAT KÂZIM TUNÇ BÜTÜN ESERLERİ


Büyütmek için resme tıklayın...
Yayın Haz. : Doç.Dr Nurcan ŞEN
ISBN :
978.605.2030.34.9
Yayınevi :
Kurgan Edebiyat
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2019
Sayfa Sayısı :
624
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Bir yazar ve şairin eserleri ortaya çıktığında tam olarak kabul edilmekte olan edebiyat tarihine ait geçmişin dengeleri ve değerleri baştanbaşa yeniden üretilir. Bu noktada edebiyat tarihi içerisinde hiçbir şair ve yazar, tam anlam ve değerini kendi başına oluşturamaz. Onun önemi ve değeri ancak diğer şair ve yazarlar içinde belirlenir. Çünkü bir şair ve yazar, tek başına değerlendirilemez, karşılaştırılmak için onu diğer şair ve yazarların arasına yerleştirmek gerekir. Böylesine bir mukayese sadece tarihsel açıdan önemli değil, estetik bir eleştiride de önemlidir. İşte bu nedenle ilk yapılması gereken geçmişte yaşamış bir şair ve yazarın bütün eserlerinin ortaya çıkarılmasıdır. Cevat Kâzım Tunç, Bütün Eserleri başlığını taşıyan elinizdeki tüm bu yukarıda bahsettiğimiz amaçlar için hazırlanmıştır.
© 2020   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri